Produkcja kontraktowa i marki własne


Actus Pharma zawsze stawia Klienta na pierwszym miejscu. Jesteśmy po to, aby dostarczyć Państwu produkt zgodnie z oczekiwaniami. Jako firma zajmująca się produkcją kontraktową możemy zaproponować gotowe rozwiązania lub uczestniczyć w procesie wytwórczym przedmiotów własnej marki.

Produkcja kontraktowa może zainteresować:

  • Sieci handlowe,
  • Sieci apteczne,
  • Sklepy zielarsko-medyczne,
  • Hurtownie farmaceutyczne.

Nawiążemy współpracę z firmami, chcącymi skorzystać z naszej wiedzy, doświadczenia oraz zaplecza produkcyjno-magazynowego. Oferujemy usługi produkcji kontraktowej suplementów diety w postaci pastylek do ssania i lizaków. Dopełnieniem naszej oferty produkcyjnej jest możliwość zlecenia nam usług konfekcjonowania gotowych wyrobów, takich jak suplementy diety czy wyroby medyczne. Wykonujemy między innymi blistrowanie, etykietowanie, pakowanie gotowych wyrobów do kartonów. Możemy zapewnić, że posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z podmiotami z branży farmaceutycznej, jak sieci apteczne, czy sklepy zielarsko-medyczne. Dzięki temu rozumiemy oczekiwania naszych Klientów.

Zapewniamy pomoc na każdym etapie realizacji produkcji kontraktowej:

  • przygotowanie składu i receptur m.in. suplementów diety
  • opracowanie dokumentacji gotowego wyrobu
  • zakupienie surowców oraz elementów opakowaniowych
  • zapewnienie pomocy przy rejestracji gotowych produktów
  • wspieranie działań marketingowych przy kreacji graficznej
  • konsultowanie kwestii logistycznych

W produkcji kontraktowej suplementów diety wykorzystujemy jedynie sprawdzone komponenty, spełniające najbardziej rygorystyczne normy w zakresie jakości i bezpieczeństwa. Każdy surowiec używany do produkcji posiada aktualne badania w zakresie charakterystyki fizykochemicznej oraz czystości mikrobiologicznej potwierdzonej stosownym certyfikatem jakościowym.

Produkcja pastylek do ssania

Ekstrakty ziołowe przed dopuszczeniem do udziału w produkcji kontraktowej pastylek do ssania czy lizaków ziołowych, badane są na napromieniowanie surowca roślinnego, w celu utrzymania jak największej czystości wyrobu.

Za każdym razem gotowe produkty poddajemy badaniom w akredytowanych laboratoriach zewnętrznych. Weryfikowana jest wówczas czystość mikrobiologiczna składu pastylek do ssania bądź lizaków. Ponadto sprawdza się zawartość metali ciężkich w suplementach diety oraz brak wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (WWA). Pozytywne wyniki badań umożliwiają zwolnienie produktów do obrotu, a my dołączamy do wyrobów kompletny zestaw dokumentów gwarantujących jakość i bezpieczeństwo produktu.

Dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, zapewniającymi elastyczność linii w zakresie produkcji kontraktowej suplementów diety dla sieci aptecznych oraz rynku pozaaptecznego, przy czym zapewniamy szeroki zakres adaptacji do potrzeb Klienta. Zaplecze maszynowe oraz elastyczność warunków współpracy pozwala nam podjąć się produkcji kontraktowej suplementów diety w niższych nakładach dla mniejszych firm. Wytwarzamy wyroby według najlepszych standardów technologicznych i z wykorzystaniem składników naturalnego pochodzenia.

Produkcja kontraktowa suplementów na zlecenie

Przedsiębiorcom, którym zależy na kompleksowej usłudze polecamy nasze wsparcie. Jak powyżej przedstawiliśmy – posiadamy odpowiednie zaplecze, a także wiedzę, dzięki którym możliwa jest profesjonalna produkcja kontraktowa suplementów. Na zlecenie wykonujemy produkty w postaci tabletek do ssania bądź lizaków. Przygotowujemy je w oparciu o określone zalecenia. Możemy pracować na dostarczonej recepturze bądź pomóc w opracowaniu oryginalnej formuły. Przyjmujemy zamówienia od małych, średnich oraz dużych firm z całej Polski.

Firma

Actus Pharma

ul.Bielawska 15/9

05-510 Konstancin-Jeziorna

Polityka Prywatności

Nr telefonów

Tel.: +48 533 050 006 

Tel.: +48 534 444 602

Adresy e-mail

Księgowość:

biuro@actus-pharma.pl

Sprzedaż:

sprzedaz@actus-pharma.pl 

 

Copyright © 2017 Actus-Pharma .Wszelkie Prawa zastrzeżone/All Rights Reserved.

Search